Святкування Тижня української писемності та мови

Уже стало щорічною традицією святкувати Тиждень української писемності та мови на Факультеті філології!
Цьогоріч карантин уносить свої корективи у святкування, проте наша мова “вище, ніж пташиний спів”.
Глибше пізнати таємниці українського слова магістриням групи УМЛф-11м вдалося на креативних парах зі Стилістики. “Наша плідна робота під керівництвом доцентки кафедри загального мовознавства і германської філології, директорки Навчально-наукового інституту українознавства Ґрещук Валентини Василівни дала добірні плоди.
Ми, філологи, розуміємо, яка важлива місія на наших плечах–виховувати любов до рідної мови.
Як стверджує Д. Білоус: “І в журналах вона, й піднесена, і тільки фальш для неї чужа. В ній душа Шевченкова й Лесина, і Франкова у ній душа”.