Подарували Науковій бібліотеці “Методичні рекомендації до проведення уроків з української мови (Будова слова. Словотвір)”

Директорка навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови подарувала Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розроблений нею примірник “Методичні рекомендації до проведення уроків з української мови (Будова слова. Словотвір) для студентів Факультету філології спеціальностей “035 Філологія 035.01 Українська мова та література”, “014 Середня освіта 014.01 Українська мова та література”” (технічне оформлення здійснила провідна фахівчиня навчально-наукового Інституту українознавства Рибчак Соломія).