Про наші наукові здобутки в “Освітянському слові”

У травневому випуску газети “Освітянське слово” було опубліковано статтю директорки нашого Інституту Валентини Ґрещук “Словники – музеї слів” про двотомне видання фундаментальної лексикографічної праці “Гуцульська діалектна лексика та фраземіка в українській художній мові”. Це перший Словник, аналогів якому немає в Україні та в слов’янському світі загалом, у якому лексикографічно опрацьовано діалектну лексику та фраземіку гуцульського говору, освоєну мовою української художньої літератури.

Також під керівництвом директорки нашого Інституту бакалавриня Соломія Соломон підготувала статтю “Перший крок до омріяної професії”, розповівши про особливості проходження виробничої навчально-виховної педагогічної практики на Факультеті філології. Студентка закцентувала увагу на таких аспектах практики як взаємовідвідування уроків, виконання індивідуальних завдань, проведення профорієнтаційної та позакласної роботи.

Переглянути статті можна за посиланням: