Розпочала роботу державна атестація на Факультеті філології

Цього тижня розпочалася пора державних іспитів. На Факультеті філології відбулися захисти дипломних робіт з сучасної української літературної мови та іспити з української мови з методикою викладання у студентів заочної форми навчання спеціальностей “035 Філологія (035.01 Українська мова і література)” та “014 Середня освіта (014.01 Українська мова і література)”. Директорка нашого Інституту Валентина Ґрещук була екзаменатором на іспитах. Студенти показали неабиякі успіхи, продемонстрували добрий рівень написання робіт та вміння репрезентувати результати своїх досліджень. Бажаємо майбутнім випускникам подальшої творчої та наукової наснаги у всіх починаннях і запрошуємо на навчання в магістратуру!