Триває виробнича навчально-виховна педагогічна практика на Факультеті філології

У рамках проходження виробничої навчально-виховної педагогічної практики студентка 3 курсу Факультету філології Ольга Гризак під керівництвом директорки нашого Інституту Валентини Ґрещук провела профорієнтаційну роботу у Войнилівському ліцеї із учнями 10-11 класів. На зустрічі всі присутні вшанували письменника-ювіляра Василя Стефаника, а також поговорили про студентське життя, перспективи та можливості на Факультеті філології.

Ось як ділиться враженнями Ольга:

“Сьогодні я завітала у такий рідний, світлий Войнилівський ліцей, де пройшло все моє шкільне життя. Знаючи, що в ліцеї навчаються активні, творчі та талановиті учні, я розповіла їм про насичене життя в університеті, можливість реалізувати та розкрити себе. Хочу подякувати за технічну допомогу чудовому педагогу-організатору – Галині Ящук, а також керівникові практики Валентині Василівні Ґрещук за всі настанови та поради”.

Сподіваємося, що ліцеїсти поповнять нашу філологічну родину та бажаємо Ользі успіхів у подальшому практикуванні!