Вийшов короткий словник термінів зі стилістики української мови

Відрадно, що до Міжнародного дня рідної мови, вийшов короткий словник термінів зі стилістики української мови,  який уклала доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Василівна Ґрещук.

Короткий словник термінів стилістики української мови розрахований на студентів філологічних факультетів університетів, які вивчають як базовий курс стилістику української мови, учителів української мови, учнів шкіл, ліцеїв та гімназій.

У словнику подано основні терміни зі стилістики української мови, розкрито їхнє значення, вказано походження та наведено відповідний ілюстрований матеріал. Приклади термінологічних понять почерпнуті із художньої літератури, в тому числі, зі збірки поезій “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”, авторкою  якої є укладачка словника Валентина Ґрещук, а також із засобів масової інформації.