Виробнича практика за фахом (асистентська, педагогічна, мовна) на Факультеті філології

Нещодавно завершилася виробнича практика за фахом (асистентська, педагогічна, мовна) на базі кафедри української мови Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Магістрантки групи Узф-11м Майструк Тетяна  і Василишин Лілія, які проходили практику під керівництвом доктора філологічних наук, професора кафедри української мови Ґрещука Василя Васильовича, проводили лекційні та практичні заняття для студентів 2 курсу з дисципліни «Українська діалектологія» (викладач Бігусяк М. В.).
Відрадно, що до Міжнародного дня рідної мови студентки-практикантки змонтували відеоролик, продекламувавши поезію директорки навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри української мови Ґрещук Валентини Василівни. З допомогою поетичного слова магістрантки наголосили, що українська мова – це могутня зброя в боротьбі за нашу незалежність та Перемогу.
Переглянути відеоролик можна за покликанням