Розмова на радіо “Дзвони”

Сьогодні відбувся запис програми “Наші гості” на радіо “Дзвони”, у якій взяли участь директорка навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ґрещук Валентина Василівна та кандидатка наук з державного управління, методистка лабораторії педагогічного досвіду та етнопедагогіки Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Максим’як Лідія Любомирівна. Уміло і творчо керувала дійством ведуча, редакторка радіо “Дзвони” Марія Солодчук. Розмова була присвячена актуальним подіям сьогодення: Україні та українознавству, майбутній Перемозі над ворогом, звитязі наших воїнів-захисників, мовному питанню, нашим традиціям та історії, етнопедагогіці. Говорили також про XVII Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів ЗЗСО, перший етап якого відбувся 30-31 січня, а другий 8-9 лютого. Організаторкою цього конкурсу була Лідія Максим’як, а головою журі Валентина Ґрещук. Гості передачі зазначили, що юні науковці підготували на конкурс цікаві дослідження у ділянці українознавства, майбутнє України за такими молодими талантами. Приємним моментом програми було декламування поезій Валентини Василівни зі збірки “Ми зустрінемось там, де не буде війни…” та нових поетичних текстів. Зворушила всіх присутніх пісня у виконанні Лідії Любомирівни “Нас весна не там зустріла”.

Передачу можна прослухати за покликанням.