Відбувся 2 етап Всеукраїнського конкурсу робіт учнів-членів МАН

Цьогоріч 2 етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук відбувся в онлайн-форматі. Директорка нашого Інституту була членом журі в секції української мови.

Свою роботу “Діалектна лексика у романі-панорамі Марії Матіос “Букова земля” презентувала учениця 11-Ф класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради Малиновська Вікторія Дмитрівна (науковий керівник: Яницька Галина Григорівна). Завдяки ґрунтовному опрацюванню діалектизмів та визначенню їхньої художньо-зображальної ролі у творі Вікторія уклала словничок діалектної лексики роману, який став своєрідним доповненням та окрасою роботи.

Вітаємо ученицю з успішним захистом наукової роботи та бажаємо вступити на Факультет філології.