Продовжуємо зустрічатися зі старшокласниками ліцеїв Івано-Франківської області

Цього разу під керівництвом директорки нашого Інституту Валентини Василівни Ґрещук маґістриня Юлія Мельник провела профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського.

Ось як ділиться враженнями студентка:

“Виробнича навчально-виховна педагогічна практика магістрів (014 середня освіта (укр. мова і література ) – це особливий досвід. Важливою складовою нашої роботи є профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Дотримуючись настановчих порад свого методиста професора Василя Васильовича Ґрещука, мені вдалося провести захід в Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського. Я розповіла одинадцятикласникам свого рідного села про цікаве і насичене життя на факультеті філології. Дуже добре, що одним із завдань курсу «Методика вивчення української мови» ( викладач: доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Василівна Ґрещук) ще на 4 курсі бакалаврату було підготувати відеоролик про змістовне навчання на факультеті філології, який мені сьогодні неабияк знадобився. Ми з Валентиною Василівною намагалася якомога точніше і виразніше показати всі принади студентського життя та окреслити перспективи майбутнього працевлаштування, що дуже важливо для сучасної молоді. Виявляється, що такі зустрічі дуже потрібні, адже сьогодні я побачила зацікавлені обличчя і сподіваюся, що серед старшокласників є ті, що поповнять нашу філологічну родину наступного року.”

Сподіваємося, що такі плідні та корисні зустрічі допоможуть абітурієнтам зробити правильний вибір у майбутньому.