Вийшов у світ третій том антології мережевих текстів «Слово, загартоване війною», у якому зібрано поетичні тексти, написані під час війни. Антологія вкотре доводить, що слово є потужною зброєю у руках автора.

У цьому томі опубліковані поезії директорки навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри української мови Ґрещук Валентини Василівни. У антологію увійшло тринадцять поезій авторки:
«А літо мені каже: я вже йду»
«Нанизую в намисто день за днем»
«Жовтенький жовтень жовтим жовто жовкне»
«Чаклунка-осінь стукає у вікна»
«Сьогодні літо повернулося у гості»
«Намалюй мені сонце у мирному синьому небі»
«Як тобі воюється, солдате»
«У мене найкраще у світі ім‘я – Україна»
«А я вже чую запах Перемоги»
«Як тобі там, сину України»
«Ти згадуєш, як було до війни»
«А він взяв зброю в руки і пішов»
«Перетерпіти, переболіти, перейти»

Слово, загартоване війною. Антологія мережевих текстів (2022 рік) : у 3-х т. Т. 3 : Поезія / автор ідеї-упорядник А. М. Мартинець; передмова А. М. Мартинець. Електронне видання. Івано-Франківськ : Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2023. 297 с.