Виробнича практика за фахом (асистентська, педагогічна, мовна) на Факультеті філології

Під керівництвом директорки навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри української мови Ґрещук Валентини Василівни на базі ліцею №10 Івано-Франківської міської ради проходить практику магістрантка Факультету філології, групи УМЛсо-11м Перевалова Ольга.

У рамках декадника української мови та літератури, який відбувався у ліцеї №10 Івано-Франківської міської ради, студентка-практикантка провела відкритий урок з української мови на тему «Ступені порівняння прислівників» у 7-Г класі. Відрадно, що Ольга працює вчителем української мови і літератури в цьому ж ліцеї та вдало застосовує сучасні методи і прийоми у своїй роботі. Бажаємо їй успіхів на освітянській ниві!