24 лютого 2024 року на базі закладу вищої освіти “Університет Короля Данила” в Івано-Франківську стартував ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.  У складі журі була директорка навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови Валентина Ґрещук.
В олімпіаді взяли участь  учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області, яких було ознайомлено з перевагами й перспективами навчання на спеціальностях «Філологія (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова та література)» та  запрошено здобути ступінь бакалавра в галузі української філології чи середньої освіти на факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Бажаємо подальших успіхів конкурсантам та сподіваємося, що незабаром вони поповнять стіни Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зокрема Факультету філології.