І знову зустріч з абітурієнтами

Сьогодні директорка нашого Інституту Валентина Ґрещук була на зустрічі зі старшокласниками ліцею №5 Івано-Франківської міської ради, яку організувала і провела бакалавриня Факультету філології групи Узсо-31 Дячок Марта. Студентка обрала цікаву тему для профорієнтаційно-виховного заходу: “Видатні українці неукраїнського походження”. Ліцеїсти дуже уважно слухали Мартині повідомлення. На зустрічі була присутня вчителька української мови Москалюк Людмила Юріївна, яка люб’язно поділилася спогадами про навчання на Факультеті філології. Марта дуже вдало дібрала матеріал для заходу і з великим захопленням розповіла ліцеїстам ще й про своє навчання на факультеті. На захід завітав і завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Василь Ґрещук, який розповів одинадцятикласникам про переваги навчання на Факультеті філології. Зустріч була надзвичайно змістовною, дуже насиченою і, надіємося, допоможе ліцеїстам правильно зробити свій вибір.