Церемонія нагородження переможців ХVII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти

25 квітня 2024 року у ліцеї №5 Івано-Франківської міської ради відбулося нагородження переможців XVII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. У церемонії взяла участь директорка навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови Ґрещук Валентина Василівна, яка разом із директором департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Кімаковичем Віктором Євстахійовичем та заступником директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, начальником управління Гаврилюком Ігорем Олеговичем нагородила грамотами та цінними книгами переможців. Усі конкурсанти отримали від голови журі Валентини Василівни книгу “Українознавство: документи, матеріали, раритери”, видану навчально-науковим Інститутом українознавства при Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Представники Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА відзначили надзвичайну важливість праці, яку здійснили учасники конкурсу та подякували за участь у конкурсі і учням, і їхнім науковим керівникам, а Валентина Василівна люб’язно запросила здобувачів загальної середньої освіти продовжити навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, зокрема на факультеті філології.

Досліджуймо, вивчаймо, шануймо своє, рідне, українське. Дякуємо нашим захисникам за можливість жити і працювати.