Вітаємо з Міжнародним днем дарування книг!

14 лютого традиційно вважається Міжнародним днем дарування книг. Мета цієї акції – надихнути людей по всьому світу подарувати книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Цей день прищеплює любов до читання та об’єднує всіх, хто залюблений у книгу.

Нещодавно відбувся ІІ обласний етап XVII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Відрадно, що до дня дарування книг голова журі, директорка навчально-наукового Інституту українознавства, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ґрещук Валентина Василівна подарувала всім учасникам конкурсу книгу «Українознавство: документи, матеріали, раритети», яку видано навчально-науковим Інститутом українознавства при Прикарпатському національному університеті. Сподіваємося, що конкурсанти почерпнуть для себе багато цікавої та пізнавальної інформації, яка надихатиме їх на подальші наукові звершення.